Naminiams paukščiams

Premiksai naminiams paukščiams

Paukštininkystės pramonės šakos skiriasi savo paskirtimi. Gyvulių rūšis ir gamybos išdėstymas lemia skirtingus reikalavimus šėrimo sprendimams. „Vilofoss“ turi patirties ir žinių, leidžiančių patenkinti esamus poreikius ir pakelti gamybos lygį.

Naujasis „PECKStone“ naminiams paukščiams!

„PECKStone Poultry“– tai nauja stimuliuojanti medžiaga vištoms dedeklėms, broileriams, žąsims ir kalakutams

„PECKStone“ patenkina natūralius prigimtinius paukščių poreikius ir taip pagerina jų gerovę. Paukščiams kapojant akmenį, užaštrinamas jų snapas. Todėl jiems kapojant vienas kitą snapu, bus mažiau sužeidimų.

Be to, naudojant „PECKStone Poultry“ paukščiai gauna papildomų mikroelementų, kalcio, magnio ir natrio, pritaikytų jų individualiems poreikiams. Tai padeda užtikrinti tinkamą medžiagų apykaitą, geresnę kaulų struktūrą ir plunksnų būklę.

„Vitfoss“ siūlo trijų rūšių „PECKStone“. „PECKStone Poultry“ gaminamas tik mineralų pagrindu ir gali būti naudojamas ekologiniuose ūkiuose. „PECKStone Poultry Wheat“ sudėtyje yra daug neskaldytų kviečių grūdų, todėl jo konsistencija minkštesnė. Jis daugiausia naudojamas broileriams. „PECKStone Poultry Wheat Organic“ galima naudoti ekologinei paukštininkystei.

Visi trys produktai yra patvirtintos kokybės pašarų papildai.

PECKStone Poultry“ tiekiamas 10 kg dubenyje, o „PECKStone Wheat“ ir „PECKStone Poultry Wheat Organic“ tiekiami po 8 kg.

Montavimas: bloką galima apversti ir uždėti ant dubens viršaus arba jį galima įdėti į atskirai įsigyjamą laikiklį. 

Peckstone