Kiaulėms

Premiksai paršavedėms, penimoms kiaulėms ir paršeliams

Premiksai paršavedėms

Pasinaudojus moderniomis technologijomis išvesta naujų veislių ir sukurta naujų metodų, o tai leido gerokai padidinti kiaulininkystės mastus. Dėl tokios intensyvios gamybos iš gyvulių taip pat reikalaujama maksimumo. Taip pat išauga ligų rizika. Norint pasiekti aukštą gyvulininkystės lygį, būtinas aukštos kokybės šėrimas ir priežiūra.
Specialiai pritaikytos šėrimo strategijos ir platus „Vilofoss“ asortimentas leidžia patenkinti šiuos reikalavimus.

Premiksai penimoms kiaulėms

Pagrindinis profesionalaus kiaulių veisimo tikslas – našumas ir optimalūs šėrimo kaštai. Renkantis šėrimo strategiją svarbu atsižvelgti į keletą dalykų. Ypač reikšmingi tokie aspektai kaip infrastruktūra, genetika, lytis ir šėrimo technologija. „Vilofoss“ sukaupta patirtis leidžia teikti patarimus ir specialiai pritaikytus sprendimus. 

Premiksai paršeliams

Norint veikti sėkmingai, svarbiausia tinkamai auginti paršelius. Norint užtikrinti optimalią medžiagų apykaitą, būtina kuo anksčiau pasirūpinti tinkamai veikiančia virškinimo sistema. Ypač svarbu šerti optimalios sudėties ir gero skonio produktais, sukurtais specialiai paršeliams.

„Vilofoss“ šioje srityje turi sukaupusi aukščiausio lygio patirties, susijusios su praktinėmis ūkininkavimo žiniomis ir šėrimo strategijomis.