Karvėms

Premiksai mėsiniams galvijams, pieniniams galvijams ir veršiukams

Premiksai mėsiniams galvijams

Didelis kasdienis prieaugis yra pagrindinis galvijų penėjimo tikslas. Ypač svarbu pasirinkti tinkamą bet kurio gyvulio (nepriklausomai nuo veislės, lyties ir kt.) šėrimo strategiją. Sukaupusi ilgametę praktinę patirtį kurdama šėrimo strategijas ir glaudžiai bendradarbiaudama su ūkininkais, „Vilofoss“ įgijo reikiamų žinių ir išmanymo, kad galėtų pasiūlyti jūsų verslui tinkamiausias šėrimo koncepcijas.

 

Premiksai pieniniams galvijams

Pieniniai galvijai dabar gali pasiekti laktacijos fazę būdami geriausios formos. Tam sąlygas sudaro intensyvus veisimas ir efektyvios biotechnologijos, naudojamos šiuolaikinėje gyvulininkystėje. Pieniniams galvijams ypač svarbios pirmosios 100–150 laktacijos dienų. Priežiūros ir šėrimo reikalavimai.

Sukaupusi ilgametę praktinę šėrimo patirtį, „Vilofoss“ supranta aukštos kokybės pašarų svarbą ir gali pateikti specialiai pritaikytas šėrimo strategijas, tinkamiausias kiekvienai bandai.

 

Premiksai veršiukams

Labai svarbu, kad veršiukų gyvenimo pradžia būtų tinkama ir sklandi. O tam reikalinga aukščiausio lygio priežiūra ir šėrimas. Remdamasi ilgamete dirbant ūkiuose sukaupta patirtimi, „Vilofoss“ gali pasiūlyti naudingus sprendimus, susijusius su gyvulių gerove, priežiūra ir šėrimu.